0
+38 (096) 282-00-70
0
0

Стяжка для килимків Sea To Summit - Mat Coupler Grey

Sea To Summit
Відгуки (0)
Код товару: 001477
Кешбек на клубну картку FX Club 13 ₴
Артикул: STS AMCK
EAN: 9327868045167
В наявності
255

Доставка

У відділення Нової Пошти 60 ₴
Доставка кур'єром Нової Пошти на адресу 70 ₴
У поштомат Нової Пошти 50 ₴
Доставка по Кривому Рогу Безкоштовно

Оплата

Банківський переказ Накладений платіж Готівкою

Опис Стяжка для килимків Sea To Summit - Mat Coupler Grey

Набір стяжних ременів створений спеціально для стягування двох прилеглих килимків, запобігаючи зісковзування та формування пустот між ними. Цей набір стяжних ременів дозволяє перетворити туристичні килимки в один великий двомісний карремат, який забезпечить максимальний комфорт для двох, дозволяючи під час сну залишатись завжди поруч. Ремені дуже компактні і підходять для будь-яких спільних килимків Sea To Summit.

Характеристики Стяжка для килимків Sea To Summit - Mat Coupler Grey

Виробник Sea To Summit
Країна виробництва Австралія
Тип Стяжні ремені
Колір Сірий
Вага 17.00 г

Відгуки та оцінки покупців Стяжка для килимків Sea To Summit - Mat Coupler Grey

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Залишити відгук
Додайте фото та відео до свого відгуку, щоб допомогти іншим визначитись із вибором.
Якщо ваше посилання вірне, тут ви побачете прев`ю вашого відео
Ви переглядали
Фляготримач B10 JY-9002 black
Фляготримач B10 JY-9002 black
112
Ремкомплект Reumafonds MT-201
Ремкомплект Reumafonds MT-201
111
Педалі MTB FP-836L, пластик, чорні
Педалі MTB FP-836L, пластик, чорні
172
Казан Tramp TRC-118, 1.5л, анодований з теплообмінником
Казан Tramp TRC-118, 1.5л, анодований з теплообмінником
1310
Об `єм
Велосипедні перчатки TLD SE Pro Glove, Orange, S
Велосипедні перчатки TLD SE Pro Glove, Orange, S
1440
Колір
Велосипедні перчатки TLD SE Pro Glove, Black, S
Велосипедні перчатки TLD SE Pro Glove, Orange, S
Велосипедні перчатки TLD SE Pro Glove, Red, S
Розмір
S
M
L
XL
XXL