Ліхтар Fenix E35 V3.0 LUMINUS SST70, 3000 люмен
Fenix
| Артикул: | E35V30 |
Доставка
Оплата
Опис Ліхтар Fenix E35 V3.0 LUMINUS SST70, 3000 люмен
Ліхтар моделі Fenix E35 V3.0 – це величезний прорив у галузі виготовлення мініатюрних EDC-приладів. Працюючи на одній батареї форм-фактора 21700, він дає світловий потік 3000 люменів, а відстань дії становить 240 метрів. Такі можливості приладу реалізовані завдяки електроніці, яка міститься в корпусі розміром всього 4,65 дюйма. Для керування тут передбачена проста кнопка, за допомогою якої можна вибрати шість режимів яскравості. Заряджання за допомогою USB Type-C.
Світло дає діод Luminus SST70. Освітлення – холодне біле. Ультратонка оптична лінза моделі створює м'який збалансований промінь, що особливо добре для нічного читання. Кут огляду променя – 98 градусів. Ліхтар Fenix E35 V3.0 можна охарактеризувати як один з найкращих приладів для повсякденного використання, який також знадобиться в активному відпочинку.
Літій-іонна батарея входить до комплектації, ємність становить 5000 мАг. Корпус приладу класичного дизайну, компактні розміри. Докладніше про характеристики Fenix E35 V3.0 нижче.
Режими роботи надпотужного ліхтаря Фенікс
Можливі шість варіантів освітлення. А саме: Турбо, Максимальний, Середній, Мінімальний, Еко, Строб.
- Турбо . Яскравість – максимально можлива для цієї моделі 3000 люменів. Світить у цьому режимі протягом однієї години з чвертю, а відстань дії променя сягає 240 метрів.
- Максимальний . Світловий потік – 1200 люменів, світить 2 години та 40 хвилин, а дистанція розповсюдження променя становить 150 метрів.
- Середній . Яскравість складає 450 люменів, здатний працювати протягом семи годин у цьому режимі. А відстань дії сягає 90 метрів.
- Мінімальний . Яскравість – 150 люменів, працює у цьому режимі 20 годин, а далекобійність становить 50 метрів.
- Еко . Світловий потік – 50 люменів, що світить протягом п'ятдесяти годин, відстань дії променя становить тридцять метрів.
- У режимі Строба яскравість – 3000 люменів.
Наведені параметри роботи моделі вдалося одержати під час проведення дослідів у лабораторних умовах. Застосовувався акумулятор ARB-L21-5000U літій-іонний, температура повітря була 21+-3 градуси Цельсія, а вологість повітря досягала 50-80 відсотків. Показники приладу можуть відрізнятися залежно від того, якими є фактори зовнішнього середовища.
Управління ліхтарем
Для активації моделі необхідно натиснути та потримати кнопку, що знаходиться збоку, приблизно півсекунди. Для вимикання потрібно виконати те саме дію. Для вибору потрібного режиму слід увімкненому стані приладу один раз натиснути на кнопку, таким чином можна вибирати режими: Еко – Мінімальний – Середній – Максимальний – Турбо.
Для блокування ліхтаря необхідно у вимкненому стані приладу двічі натиснути кнопку на півсекунди, після чого ліхтар буде заблокований. Щоб розблокувати його, двічі натисніть кнопку знову на 0,5 секунди. Ліхтар увімкнеться в Еко режимі. Для входу в режим Строб потрібно натиснути та потримати бічну кнопку трохи більше однієї секунди, потім знову натисніть один раз на кнопку, щоб повернутися до попереднього режиму яскравості.
У виробі реалізовано опцію запам'ятовування останнього використаного режиму яскравості. Це стосується всіх режимів, крім Строба. Коли ви знову вмикаєте прилад, активується той режим, що був до моменту вимкнення.
Для того, щоб можна було відстежувати рівень зарядженості батареї, зробили колірну індикацію. Коли прилад вимкнено, натисніть на кнопку збоку, індикатор на три секунди покаже стан батареї. При повному заряді (85-100 відсотків) кнопка світиться зеленим. Коли заряду залишається менше 85 відсотків, але більше 50, зелене світло блимає. Коли заряд знижується до 25-50 відсотків, кнопка спалахує червоним. Нарешті, червоні спалахи свідчать, що модель потрібно терміново заряджати, оскільки заряду в ній залишилося менше 25 відсотків.
При роботі ліхтар акумулює в собі багато теплової енергії, тому тут є опція автоматичного зниження яскравості. Щоб прилад не перегрівався, під час використання яскравість знижується на кілька люменів, якщо температура корпусу перевищує 60 градусів за Цельсієм. Після того, як модель охолонула, можна знову повернутися до найбільших режимів яскравості. Крім того, також тут є опція сповіщення про низьку напругу. Коли напруга скорочується нижче передбаченого рівня, режим яскравості падає за замовчуванням, доки не досягне режиму Еко. Потім у цьому режимі індикатор починає блимати, нагадуючи про необхідність заряджання або заміни акумуляторів. Ця функція спрацьовує лише за умови використання фірмової батареї 21700.
Фізичні параметри моделі
Важить ліхтар лише 67 грам, а розміри його становлять 118*26,5 міліметра. Це менше, ніж габарити у телефону iPhone 11. Що дуже легко та комфортно для керування однією рукою. Стандарт захисту від пилу та вологи – IP68, що запросто переносить падіння з висоти одного метра без будь-яких пошкоджень. Корпус виготовлений із алюмінію А6061-Т6. Якісний пристрій.
Особливості ручного ліхтаря
- Ліхтар для щоденного носіння;
- Також підійде для туристичної діяльності;
- Надкомпактні розміри та чудові технічні можливості;
- Яскравість генерує до 3000 люменів;
- Відстань дії променя становить 240 метрів;
- Діод, що застосовується: Luminus SST70;
- Світло – холодне біле;
- Батарея типорозміру 21700;
- Заряджається за допомогою USB Type-C;
- 6 режимів роботи моделі;
- Кут огляду променя – 98 градусів;
- Колірна індикація заряду;
- Корпус ліхтаря захищений від перегрівання під час роботи;
- Захист від бруду та вологи за стандартом IP68;
- Удароміцність – один метр;
- Виготовлений із застосуванням міцного та зносостійкого алюмінію А6061-Т6;
- Важить модель 67 г;
- Габарити складають 118*26,5 мм.
Комплектація
Модель ліхтаря Fenix E35 V3.0, батарея, кабель для зарядки Type-C, ремінець, кільце для ущільнення, посібник користувача, талон гарантії.
Гарантія
Офіційна на виріб надається на п'ять років.
Характеристики Ліхтар Fenix E35 V3.0 LUMINUS SST70, 3000 люмен
| Виробник | Fenix |
| Країна виробництва | Китай |
| Серія | E |
| Тип |
|
| Призначення |
|
| Світлодіод | LUMINUS SST70 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Додаткові світлодіоди | - |
| Світловий потік | 3000 люмен |
| Регулювання розсіювання | Ні |
| Дальність світіння | 240 метрів |
| Джерело живлення | Акумулятор 21700 |
| Спосіб зарядки | USB Type-C |
| Режими роботи |
|
| Індикатор заряду |
|
| Ступінь захисту | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Авіаційний алюміній з преміум покриттям ІІІ ступеня |
| Комплектація |
|
| Гарантія | 5 років |
| Вага | 67.00 г |
| Розміри (Д х Ш х В) | 118.00 x 26.50 x 26.50 мм |
Відгуки та оцінки покупців Ліхтар Fenix E35 V3.0 LUMINUS SST70, 3000 люмен
На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!



















