0
+38 (096) 282-00-70
0
0

Задній ліхтар LED West Biking BC-TL5452 (округлений), USB

West Biking
Відгуки (0)
Код товару: 001610
Кешбек на клубну картку FX Club 12 ₴
EAN: 2000000000213
Готовий до відправлення
231

Доставка

У відділення Нової Пошти 60 ₴
Доставка кур'єром Нової Пошти на адресу 70 ₴
У поштомат Нової Пошти 50 ₴
У відділення УкрПошти 50 ₴
Доставка по Кривому Рогу Безкоштовно

Оплата

Банківський переказ Накладений платіж Готівкою

Опис Задній ліхтар LED West Biking BC-TL5452 (округлений), USB

Задній ліхтар для велосипеда West Biking оснащет яскравим LED світлодіодом COB. Модель має 5 режимів роботи, 100% яскравості, 75% яскравості, 50% яскравості, Миготіння, Швидке блимання в середньому від 2-х до 8 годин роботи. Повна зарядка вбудованого акумулятора ліхтаря здійснюється протягом 2-х годин. Силіконове кріплення дозволяє встановлювати фару як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

Характеристики Задній ліхтар LED West Biking BC-TL5452 (округлений), USB

Виробник West Biking
Світловий потік 120 люмен
Кількість світлодіодів 1
Світлодіод COB
Регулювання розсіювання Відсутнє
Режими роботи

5 режимів освітлення:

  • 100% яскравості;
  • 75% яскравості;
  • 50% яскравості;
  • Миготіння;
  • Швидке миготіння.
Джерело живлення Вбудований акумулятор 3.7 V, зарядка micro-usb
Кріплення в комплекті - силіконовий ремінець
Водонепроникність IPX2 - захист від бризгів
Матеріал виготовлення Пластик
Колір корпусу Чорний
Вага 41.00 г
Розміри (Д х Ш х В) 23.00 x 85.00 x 17.00 мм

Відгуки та оцінки покупців Задній ліхтар LED West Biking BC-TL5452 (округлений), USB

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Залишити відгук
Додайте фото та відео до свого відгуку, щоб допомогти іншим визначитись із вибором.
Якщо ваше посилання вірне, тут ви побачете прев`ю вашого відео
Ви переглядали
Акумулятор Fenix ARB-L18, Li-on 18650, 2600 mAh
Акумулятор Fenix ARB-L18, Li-on 18650, 2600 mAh
490
Ємність
Напруга
3.6 V
Акумулятор Li-on Trustfire 16340/CR123 650 mAh
Акумулятор Li-on Trustfire 16340/CR123 650 mAh
130
Втулка задня QUANDO KT-TD7R 36H DISC
Втулка задня QUANDO KT-TD7R 36H DISC
Касета Shimano ALIVIO CS-HG51-8 швидкостей 11-32T
Касета Shimano ALIVIO CS-HG51-8 швидкостей 11-32T
688
Ланцюг SRAM - PC1110 11SP 108L PWR LOCK
Ланцюг SRAM - PC1110 11SP 108L PWR LOCK
516